Karayolu Tehlikeli Madde Tanker Taşımacılığı

Kimyasal Madde sektörünün ihtiyaç duyduğu hizmetler ve içinde bulunduğu dinamik ortam, sürekli bir is akışı içindedir. Bu durum hem yeni fırsatların oluşmasına yol açar hem de bazı zorlukları karşınıza çıkarır. Durum böyle olunca sektör; efektif, profesyonel, bilgili, esnek, maliyet ve hizmet odaklı, sürekli kendini geliştiren, lojistik desteğini birebir karşılamayı hedefleyen çözüm ortaklarına ihtiyaç duyar.

Uzun yıllara dayanan tecrübemizle, kurucu üyelerimizin kimyasal sektöründe yarattıkları marka odaklı yaklaşımdan aldığımız güçle ve sektörün ihtiyacı olan profesyonel ve akılcı çözümler üretebilen operasyon ekibimizle hizmet vermekteyiz.

Bilgi ve tecrübesiyle yıllardır sektörün içinde yer alan uzman ekiplerimiz, kimyasal tedarik zincirinin her halkasında, lojistik ihtiyaçlara rahatlıkla cevap verebilmektedir. Özellikle tehlikeleri madde taşıması konusunda uzun yıllara dayanan iş tecrübemiz, profesyonel, eğitimli ekibimiz, tüm yasal düzenlemelere ve teknolojik yenilikleri bünyesinde bulunduran araç ve ekipman parkımız sayesinde sektöre yön vermiş aynı zamanda da örnek oluşturan bir yapıya sahibiz.

Proje bazlı ihtiyaçlara yönelik olarak; tehlikeli madde taşınması konusunda, ürün lojistiği esnasında, ürün ve çevre güvenliğinin sağlanması ve ihtiyaç duyulan tüm teknik ekipman ihtiyaçlarının tespiti noktasında, otokontrolü devamlı bir şekilde sağlamaktayız.

Aklınıza Takılan Sorularınız İçin ;

 TEHLİKELİ MADDE GÜVENLİK UZMANIMIZ Nilüfer Hızarcıklıoğlu  GSM : +90 (532) 221 80 61

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİK UZMANIMIZ  Murat Sur  GSM : +90 (0533) 207 41 22